Jak reklamować się w internecie?

zechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne...i wektorową analizę treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaaw

Dodane: 21-11-2014 09:32
Jak reklamować się w internecie? pozycjonowanie katowice
Krótki tekst na temat metod promocji strony w internecie, takich jak oraz o kampaniach AdWords.

Nowoczesne wyszukiwarki

Ewolucja wyszukiwarek wywołała ewolucję pozycjonowania przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne...i wektorową analizę treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaawansowane algorytmy analizy topologii sieci wielu osobom wydawały się odporne na wszelkiego rodzaju próby manipulacji/modyfikacji SERP, jednak zjawisko Google bomb, polegające na masowym dodawaniu na stronach linku ze wskazanym przez pomysłodawcę anchor tekstem, pokazało drogę do łatwego modyfikowania indeksu.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


Frazy do pozycjonowania i ich dobór

Dobór słów kluczowych to ważna sprawa, gdyż to od tego zależy czy nasza strona na dane słowo będzie w wynikach wyszukiwania czy też nie. Dla fachowego Seo'wca kwestia doboru fraz to bardzo istotny etap rozpoczęcia pozycjonowania strony. Nie można od tak sobie wybrać losowe słowa z danej branży, gdyż jest ryzyko, że nie będą zgadzać się z treścią strony i absolutnie nie pasować do profilu branżowego firmy, co pewnie skończy się brakiem efektów pozycjonowania. Nie jest to jednak jedyna ważna kwestia w dziedzinie SEO. Jest wiele innych rzeczy, które mogą pójść nie tak.


Podstawy pojęcia 'pozycjonowanie'

Pozycjonowanie to proces i seria działań , której celem jest podniesienie pozycji danej witryny w wyszukiwarkach. W teorii to dość łatwe, jednak jeżeli trzeba zastosować to w praktyce nie jest to już takie proste. Przy pozycjonowaniu trzeba mieć na uwadze bardzo dużo czynników na przykład: obszar na który dana witryna zakłada swoją działalność, ilość konkurencji i wiele innych ważnych rzeczy. Wiadomo, ze pozycjonowanie jest to proces, zatem na efekty trzeba czasami poczekać kilka miesięcy. Mamy dużo metod pozycjonowania, ale o tym w innej części artykułu.