Pora na taniec

, kabaretu, opery, operetki,...baletu. Wykorzystuje elementy gry aktorskiej, tańca i śpiewu. Często charakteryzuje się przepychem dekoracji i kostiumów artystów w niej występujących. Gatunek rewiowy wykształcił się w XIX wieku w

Dodane: 27-04-2015 14:28
Pora na taniec zespół muzyczny śląsk
Rozrywkowo - potrzebujesz zespołu muzycznego? Sprawdź

Definicja rewii tanecznej

Rewia (z fr. la revue) ? widowisko teatralne czerpiące z różnych estetyk i gatunków, m.in. spektaklu, kabaretu, opery, operetki,...baletu. Wykorzystuje elementy gry aktorskiej, tańca i śpiewu. Często charakteryzuje się przepychem dekoracji i kostiumów artystów w niej występujących.

Gatunek rewiowy wykształcił się w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych. Światowymi centrami sztuki rewiowej stały się Paryż i Las Vegas.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewia_%28przedstawienie%29


Wieczór kawalerski

Wieczory kawalerskie to specyficzny typ imprez. Wedle stereotypów powielanych przez amerykańskie filmy, nie może się taka impreza obyć bez striptizerki, czy tez kilku. Kac Vegas to naprawdę jedna z lepszych komedii, jednak kto może sobie pozwolić na taką wypasioną imprezę, która ma symbolicznie kończyć wiek szczenięctwa? Mało kto. Jednak w Polsce jest sporo firm, które organizują całkiem ciekawe zabawy - można na przykład wynająć imprezowego busa, albo zatrudnić profesjonalne tancerki. Wszystko jest dla ludzi, jeśli marzy ci się szalony wieczór, to poszukaj co mogą zaoferować specjaliści od zabawy :).


Nie lubisz sportu? Zacznij tańczyć!

Taniec jest świetnym sposobem na spalenie zbędnych kalorii i uwolnienie pozytywnej energii. Nie każdy musi biegać, lub chodzić na fitness, za to wiele kobiet bardzo chętnie w ramach aktywności fizycznej, wolałaby uprawiać taniec towarzyski. Jeśli chcesz schudnąć, ale na myśl o bieganiu dostajesz zadyszki, to zdecydowanie warto zastanowić się nad czymś innym. Taniec nie tylko pomaga w spalaniu kalorii, ale tez ładnie kształtuje mięśnie - brzucha, pośladków, czy ud. Do tego jest to bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu :).